Habeme kasv.. 25.02.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Olen 20 ja tean et võib ka esineda hilisemat habemekasvu, aga siin on asi väga tähtis. Nimelt suvel pean näitlema etenduses(võibolla ka tuelvikus filmis) "Habe" Olen peategelane ning minu asemele on väga väga raske kedagi leida, sest olen selle rolli jaoks ainulaadne. Kahjuks, on mul habemekasvuga juba ammusest ajast probleeme, mujal on karva kasv korralik. Kas on mingeid koduseid(naturaalseid) meetodeid habemekasvu suurendamiseks, või kui ei ole, kas on selle jaoks meditsiinilisi preparaate(mingeid hormoone?). Arsti vastuvõtule kahjuks minna ei saa sest ei viibin parajasti Eestis vaid liigun Euroopal turneel. Abi on väga nõutav, sellest rollist ma ei saa loobuda. Lihtsalt on vaja kasvatada üks keskmine mehe habe, mitte pikk, mitte liiga lühike.

Ette tänades A.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahju küll, aga peate rolli jaoks ette kleepima valehabeme! Pole viga, tänapäeval on grimmikunstnikud kõikvõimsad.
Kui muidu on tervis korras, karvakasv teistes kehapiirkondades piisav ja mehelikkust parasjagu, ei soovita küll mingite hormoonpreparaatidega oma tervist rikkuda. Kui probleem edaspidi püsib, võib meestearsti juures mõned uuringud teha.
Tervitades ja jätkuvat loomingulist indu soovides,
dr. Anu Ambos.