vuntsid 15.06.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Olen 30a naine. Mul on viimase mõne kuuga ülahuule kohale tekkinud tihedad tumedad "vuntsid", mis on kaugelt märgatavad. Kelle ( millise arsti ) poole peaks pöörduma või kohe aitab ka kosmeetik? Olukord on väga ebameeldiv.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui "vuntsid" on tõepoolest tekkinud paari viimase kuuga, soovitan küll kas günekoloogi või endokrinoloogi poole pöörduda. Võib-olla on karvakasv rohkenenud ka mujal (reitel, kõhul, rindadel) või tekkinud lisaks tsüklihäired?
Tervitades,
dr. Anu Ambos.