Punased punnid kehal 28.09.23 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Võtsime nädal tagasi inglise bulldogi, sellest ajast saadik on hakkanud tekima kehale sellised pisikesed punased täpikesed / punnid.
On olnud ka varasemaid kokkupuuteid koertega ja siis ei olnud midagi. Peale punnide ei näe muutusi, nina ei ole nohus ja silmad ka ei kipita mis peaks vastama nagu koera allergiale.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Oletada ei saa. Arvuti teel ei saa haigust diagnoosida ega ravida. Soovitan pöörduda esmalt oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi