Beebi allergia 04.05.17 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere, minu beebil tekkinud üleöö seljale selline lööve(pildil), tunduvad nagu väiksed mädapunnid, mõned üksikud on ka rinna peal ning näos ja juuste see, beebi on 1 kuune, kas peaksin pöörduma arsti poole? Millega võiks tegu olla?

Tänud

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Kindlasti tuleb pöörduda arsti juurde ja ilmselt olete seda juba teinud!
Ainult pildi järgi ei ole võimalik lööbe põhjust hinnata.

Kjulge