Sissekasvanud suure varba küüs 26.01.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kaua võtab aega sellise sissekasvanud küüne tagajärjel tekkinud liigliha eemaldamine?

Olemas on perearsti saatekiri, aga ei tea veel, millise haigla poole Tallinnas pöörduda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See operatsioon võtab aega ca 15 minutit, lõplik paranemine aga vähemalt kuu. Selle operatsiooni käigus ei tohiks piirduda vaid liigliha eenaldamisega, vaid tuleks teha ka küünevalli resektsioon.