Mõru maitse suus. 13.07.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Proovin lühidalt.Umbes pool aastat tagasi hakkasin võtma hommikuti tühja kõhuga sellist segu-1 tl.õli ja 1 tl.sidrunimahla.Tavaline asi,pidavat hästi hea organismile olema.Paari päeva pärast pidin selle lõpetama,kuna suhu tekkis mõru maitse -kohati kohe täitsa tugev.Lõpetasin võtmise ja korra nagu tõmbas tagasi see maitse.Siis tuli ikkagi tagasi.Kevadel veel sõin iga päev võilillevarsi.Kuid siiamaani istub see mõru maitse mu suus.Mõni päev ei ole üldse ja siis jälle.Ei ole ka täheldanud kuidagi erinevate toitudega selle maitse tulekut.Olen aru saanud,et see hommikune lahus andis sellele tõuke.Ja veel,mis võiks olla oluline.Mul ei teki naljalt palavikku-viimati oli koroonaga ja enne seda lapsepõlves.Aga tekkiski mul mingi aeg peale selle olukorra algust ka ühepäevane palavik,mitte küll suur aga minu puhul oli see imelik.Võtsin veel haiguslehe ja tegin koroona testid aga ei midagi.Ainuke minu sümton oli iiveldus,süüa ei tahtnud kogu aeg iiveldas.Ma saan aru,et teil on tööd ja lugemist-vastamist palju aga ma ei leia abi.Minu perearst ütles,et mul oli kõhuviirus ja kirjutas mingid eriti kurjad(organismile)rohud välja.Aga kõik me teame,et kõhuviirus ei piirdu ainult iiveldusega.NB.Kui nüüd oma kirja üle vaatan,siis ikka nii väga lühidalt ei tulnud.Loodan,et toote natuke selgust.Tänud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa aidata. Teie vaevuse kirjeldus on väga ebamäärane. Saan soovitada vaid pöördumist oma arsti vastuvõtule. Jätkuv koostöö, probleemi täpsustamine, läbivaatus, uuringud, konsultatsioonid ja ravi. Kindlasti ka normaalne söömine.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi