Kehamassiindeks üle 40 21.05.10 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Kelle poole pöörduda ja kuidas leida abi, kui kehamassiindeks on üle 40?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui soovite kallunõustamist, siis võite tulla minu vastuvõtule. Registreerumine aadressil toitumine@kliinikum.ee
Juhul kui olete mõelnud kaalulangetamise kirurgilistele meetoditele, siis leiate informatsiooni järgnevalt leheküljelt http://www.kergemaks.ee/public/31448.html
Heade soovidega, dr.Ehala