vasak silm tõmbleb ja on imelik 05.06.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere.pr.Jugaste

Kuidas pääseks Teie konsultatsioonile.
Täna käisin Teie majas,sealt suunati erakorralise sektori poole(anti silmatilkasid ja kui nädala pärast pole paremaks läinud,soovitati "spetsialisti" poole pöörduda.
P.S. Teie maja külastades nägin Teie nime vastuvõtu nimekirjas,seepärast otsustasin Teie poole pöörduda.
Ikkagi "SAABIGA" silmaarst! :)

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Peaks täpsustama, kas silm tõmbleb või silmalaug ? Kui viimane, siis on tegemist silmade ülekoormusega ja abi võiks olla töö - puhkereziimi jälgimisest,uutest prillidest, samuti aitab külm kompress tõmblevale piirkonnale.SILMA tõmbluste korral soovitan uuringuid ortoptisti juures, kes vajadusel suunab edasi silmaarsti juurde.
Minu konsultatsioonile pääseb nagu ikka silmakliinikusse - tavasilmaarsti saatekirjaga.Eravastuvõtt on Ahtri 6a silmakeskuses Laservisioon.

Võin Teile soovitada" Mersuga" silmaarsti Silmalaseris Tina 9.