Silinder 23.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et kannan aastaid juba prille. Nägemine on -0,5 aga on veel silinder või koonus -2. Mida see võiks tähendada? Kas mul on lootust, et praegusel ajal pakutavatest protseduuridest (n.lasik) sobib ka midagit minule? Ma sooviksin nii väga ilma prillideta elu.
Aitäh!
Kairi

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere Kairi,

Suure tõenäosusega sobib LASIK meetod teie silmadele.
Loomulikult enne lõplikku otsustamist peaksime tegema täpsed uuringud.
Uuringule saab registreerida tel.6264270. Konsultatsiooni hind on 300.-

Parimate soovidega

Tiina Pakosta