silma võrkkest 17.08.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

mure sihuke, ema 63.a. väidab, et võrkkest on läbi ja arstid seda ei ravi. Ise kannab prille -7 ja näeb 20 cm kaugusele. Mida tegema peaks ja kus abi saaks?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Peaksite konsulteerima ema ravinud arstiga, millised oleks ravi võimalused.
Juhul kui teie ema ei näe lugeda, siis on võimalik tema lähedale nägemist pisut parandada optiliste abivahenditega.
Abivahendi saamiseks helistage telefonil 6264270 ja registreerige vastuvõtule.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta