Kipitus silmas 28.05.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Silm punetab, ajab rähma, kipitab - samas aga näeb normaalselt nagu teinegi silm. Tundub nagu oleks põletikuline aga arstid ütlevad et see on tingitud läbielatud ajuinfarktist, mis oli aga juba 8 aastat tagasi.
Millega on tegu ja mis ravi võiks tulemusi anda. Silma kipitamine häirib tugevasti ja silm tundub ka välisel vaatlusel väiksem kui teine (laud on rohkem suletud).

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tegemist on ilmselt silma limaskesta põletikuga, mis vajaks ravi. Peate pöörduma silmaarsti vastuvõtule.