silma närvipõletik? 05.10.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Tegin 3 kuud tagasi LASIK operatsiooni. Nüüd on tekkinud väga suur valu vasakus silmas, mis kiirgab meelekohta, kuklasse, kaela ja õlga. Silm on valulik, kipitab ja niisugune imelik "külmatunne". Käisin ka neuroloogi juures, kes ei oska kahjuks laseri mõju kommenteerida. Vasakusse silma jäi ka peale oppi -0,75 (silinder). Parem silm näeb 100% ja on terava nägemisega ning ei valuta, väsi ega ole kuiv. Mida ma peaksin tegema? Ette tänades,
Murelik Patsient

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Ei ole tõenäoline, et teie kaebused oleksid seotud laseroperatsiooniga, kuna laseril sellist toimet ei ole ja operatsioonist on juba piisavalt aega mööda läinud..Konsulteerige kindlasti oma laseroperatsiooni teinud arstiga , sest valulikkus ja kipitus ei ole normaalne ei terves ega opereeritud silmas.Kui silmaarst on oma uuringud teinud ja arvamuse öelnud, on mõtet neuroloogi poole pöörduda.