Imelik tunne silmas 24.03.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

pidevalt on tunne nagu oleks midagi silmas, tegelikult ei tohiks olla. mida see tähendada võiks?
muidu on prillid (silindrilised klaasid, kerge +) ka kui see inf oluline on.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kui on silmas prügi tunne, siis on võimalused - ongi prügi, või on tegemist laugude limaskesta põletikuga, on silma limaskesta tsüst või muu ebatasasust tekitav moodustis, või ka kuiva silma sündroom. Tuleb silma silmaarstile näidata, siis saab asi kohe selgeks ja ka ravi on võimalik.