mees ei taha seksi 06.06.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere! olen 20 aastane noor ema.
minul on selline mure et mu mees väldib seksi minuga. sõna otseses mõttes kui tahan temaga olla siis ta lükkab mu endast eemale ja ütleb et tal valutab pea või siis et ta on väga väsinud j atahab magada. tema jaoks on normaalse seksida kaks -kolm korda kuus. minu jaoks on seda vähe!
Kuid muret valmistab mulle ka tema öised unenäod. olen mitmel korral öösel ärganud kuna kuulen et mu mees ähib ja puhib kuigi ta magab...ta peenid on kõva ning ta teeb imelikke liigutusi nagu ta läbi une seksiks kellegagi. ja ometigi mind ta ei taha! kui üritasin temaga sellest rääkida sisi ta õtles et ei näe mingit probleemi ja et kui mina näen probleemi seal kus seda pole on mul abi vaja ja peaks ennast ravima...kas see tähendab et tal võib olla keegi teine? või on asi minus? ma pole talle enam piisavalt ilus ja hea?Palun aidake kui saate ja osakte...või äkki kuhu peaks ma selle probleemiga päärduma?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See et vahekorrad teil toimuvad 2-3 korda kuus on kindlasti vähe. Muidugi samal ajal ma ei tea midagi kui vana abikaasa, kuidas tema tervis on,kui palju ja kellena tema töötab (äkki väsib vaga palju) jne. See fenomen et uniajal temal toimuvad erektsioonid näitab tavaliselt et hormoonalne seisund on korras. Ma arvan et tasub pöörduda seksuoloogi-psühholoogi juurde. Kui soobib Tallinnas - siis soovitan Ester Väljaots ja Imre Rammul. Kui vajalik annan nende telefooni numbrid.