Seksi isu 07.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere Dr, pöördun teie poole küsimusega, murega....
Mu seksi isu on liiga suur... mõtlen seksile vahepeal veidi liiga palju.. vanust 17... See toob kaasa partneriga pingeid, kuna tema ei taha niipalju kui mina.. Aidake palun!
Kas on mingit võimalust seda vähendada, kontrolli all hoida?? Otsin abi, loodan väga, et vastate minu küsimusele!

Ette tänades!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tegelikult see ei ole mingi patoloogia et 17-aastane mees mõtleb ainult selles suunas. Arvan et niisuguseid noored mehed üle poole. Üldjuhul soovitan suurendada füüsiline tegevus ja koormus. Sporditreeningud ülipäeva väga hästi vähendavad see pinge. Vladimir