Mehel puudub huvi seksi vastu 02.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olin oma elukaaslasega 4,5 aastat koos. Seksuaalprobleeme meil ei esinenud. Läksime lahku ning elasime 1,5 aastat lahus. Nüüd oleme juba üle poole aasta taas koos olnud. Oleme mõlemad noored, 20ndate keskpaigas. Minu mees ei tunne absoluutselt huvi seksi vastu. Ta kallistab, musitab ja hoiab mind väga, kuid seksi vastu huvi täiesti puudub. Olen korduvalt üritanud temaga sellest rääkida, kuid tema ütleb, et ta lihtsalt ei ole selline inimene. Ei taha ja kõik. Ma ei oska midagi teha ka, sest nõustaja juurde keeldub ta minemast ning arsti juurde samuti. Kuidas peaksin käituma?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib olla tema tõiesti ei tunnevajadust seksi vastu. Nii juhtub. Aga partneeriga kooselu nõuab kompromisse. Soovitan ikka minna koos seksuaalnõustaja juurde ja konsulteerida temaga. Või tulla meie kliinikusse juurde. Soovin edu, Vladimir