Põlv haige 31.03.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Ei tea täpselt, kelle poole pöörduda, kuid mure põlvega. Vasak põlv ragiseb liigutamisel ja teeb valu. Just ujudes on selline tunne nagu tahaks liigesest välja tulla. Käimisel ei ole midagi tunda, kuid kõverdamisel on valus (mitte just väljakannatamatu, kuid siiski). Mis teha, olen seda täheldanud u aasta? Olen n25. Tänud ette!

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Ostke apteegist glykoosamiini ja tarvitage pikemat aega. Kui valu poole aasta jooksul ei leevendu, siis tuleks kylastada reumatoloogi.