põlv paistes 11.03.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

tere, mul on põlv juba pea 4 kuud paistes ja valus, algul oli kohe nii, et astuda ei saanud, olen määrind igasugu geelidega ja pilt on tehtud, öeldi, et k6ik on korras, kui paari kuupärast üle ei lähe, lõikame. traumat ei ole olnud, mida teha, võibolla peaks mingi reuma kreemiga määrima, mõnikord isegi öösel põlv pistab, mida soovitate?
aitäh/

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Olete ilmselt käinud ortopeedi vastuvõtul. Minge otsekohe reumatoloogi vastuvõtule!