Figura tee 26.03.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Vaevlen rasedusegse kõhukinnisuse käes. Apteegist soovitati Figura teed, kodus lugesin pakendilt, et raseduse ja rinnaga toitmise ajal vastunäidustatud. Kas siis tohib seda kasutada või mitte? Millele võib see tee raseduse ajal halvasti mõjuda?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Figura sisaldab sennat või paakspuukoort. Tee suurendab soole (silelihaste)peristaltikat. Seda peaks rase vältima (et ei katkeks). Apteeker võiks seda teada, kas ta aga teadis, et kasutaja on rase?
Kasutage Duphalaci. Info leiate lingilt:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=11507

Tugevat tervist soovides,
Kalle Kurvits