Figura ja teised sama toimega teed 08.01.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Müügil on palju kehaalandamiseks mõeldud teed.Millised neist on paremad,kas nendel on kõrvaltoimed,kellele või millal ei tohi neid jõua?

Ette tänades.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tegemist on enamasti kerge lahtistava toimega teedega, minu arust üsna maitse asi, mida paremaks peate. Soovitan mitte pidada neid jookideks ega ka erilisteks kaalualandajateks. Toidu kalorsuse jälgimisest on kordi rohkem kasu.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits