seedimine 23.05.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

ma tänan vastuse eest aga mul oleks veel yks kysimus. kas on olemas ka mõni tee mis kiirendaks seedimist ,sest eriti ei julge neid tablette võtta

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Minge apteeki ja nii küsigegi. Seedimist soodustav tee. On eesti ja välismaiseid, Elujõu seedimistee, Hipp seedimist soodustav tee (gran), L'Angelica seedimist soodustav tee jne.
Tabletid, mida mainisin, on samuti looduslikku päritolu, ananass, papaia jms.
Ega tabletivorm iseenesest ole kellelegi ohtlik.

Tuget tervist ja kainet meelt soovides,
Kalle Kurvits