Mirena spiraal 25.10.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Käisin 23.10.2023 paigaldamas mirena spiraali küsimus nüüd selline et kuna võib vahekorras olla ei määri ega veritse kuna varem pole mirena spiraali olnud vaid on plaastrid olnud

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 21-aastane

Kas tõesti paigaldati teile ESS-emakasisene süsteem Mirena, kollaskeha hormoonkapsel emaka õõnde? Kas olete sünnitamata või sünnitanud naine? Kas olete ülekaaluline, kas suitsetate palju, on teil tõsised haigused vms? Milline oli probleem, miks oli vajalik ESS Mirena nii noorele?
Kaasajal on noortele suur valikuvõimalus uusi rasedusvastaseid vahendeid.
Pakun võimalust tasuliseks kaugnõustamiseks: 23,34€ tuleb ette tasuda, siis saata minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, saadan vastuse ekirjaga või broneerite kaugnõustamise aja kell 10.00 või muul kokkulepitud ajal, siis saate helistada kuni 25 minutit.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7