Vask spiraal 18.10.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere !
Käisin täna spiraali paigaldamas (vask)
Arst ütles , et niidid vaid 3mm , kas see on võimalik , et nii lühikesed ja mis moel see spiraal siis kätte saadakse kui niidid olematud ? Ning ega spiraal paigalt nihku ?
Hetkel ka päevad ning kas sellest olenevalt kuuma hood või tekitab spiraal neid?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 28-aastane

Jääb arusaamatuks, miks valisite nn vanamoodsa vaskspiraali? Kas suitsetate? Kas teil on mingid rasked kaasuvad haigused? Kas mõni sotsiaalne põhjus? Kontrollige spiraali passist, millise spiraaliga on täpselt tegemist.
Teid nägemata ei saa otsuseid teha. Tulge reaalsele vastuvõtule Piritale.
Teine võimalus on tasuline 23,34€ kaugnõustamine, summa tuleb ette kanda Evita Grupp OÜ, siis saata minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood. Helistada saate iga päeva kell 10.00, kui kaugnõustamise aeg vaba kuni 25 minutit või mull kokku lepitud ajal. Vastan ekirja teel.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7