Rasestusin ajal, kui mees sõi antibiootikume 12.02.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Õnnestus rasestuda ajal, kui mees sõi antibiootikume ja lisaks veel teisi ravimeid (12 sõrmiksoole haavandi tõttu). Kas sellest tingitult võib juhtuda, et lootel on midagi viga? Peab tegema mingeid täiendavaid uuringuid?
Ette tänades Jaana

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Jaana!
Täiendavaid uuringuid ei pea tegema.