depressioon 08.05.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 18a neiu ja tundub, et mul on siis depressioon. Umbes 3,5 kuud tagasi lõpetasin haiglas – üritasin endalt elu võtta, aga kahjuks ei õnnestunud. Vahepeal arvasin, et kõik on korras ja saan ise hakkama – psühholooge pole ma kunagi eriti sallinud. Kuid nüüd kui mul hakkasid juuksed massiliselt peast välja langema, ma enam magada ei saa ning olen viimased paar nädalad jubeda närvipinge all kokku kukkumas ja ükski arst ei oska muud põhjendust leida kui depressioon…siis arvan, et äkki tuleks põhjust siiski depressioonist otsida. Küsimus – kus seda ravida saab, kui kaua ravi kestab ning kui kallid on ravimid?

Tiina

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tiina,

See on juba teine kiri Teilt. Lugege palun vastust oma esimesele kirjale.

HK