Üks luine elu 10.03.08 / Psühholoogia

Külastaja küsib:Pärast keskkooli tekivad ikka mõted, mida tulevikus teen. Tulid mitmed head
Tereideed, mida ärimaastikul korda saata.Muidugi analüüs toimus hommikust õhtuni, isegi öösel kuu magasin. Kõik oli hästi, kuid ühtäkki kõik muutus. Kaine mõistus oli kadunud. Hakkasin mõtlema kriitiliselt. Ei saa sellega koostööd teha igasugused vargad ja pättid tulevad kallale. Lõpus kartsin isegi auto peale reklaam silti panna, et äkki kedegi näeb (ometigi point ongi selles, et keegi näeks). Pärast seda algasid juba teised probleemid. Hakkasin õhku kujundeid joonistama, seda veel tänaseni. Vahest suudan kontrolli all hoida seda. Kõigele sellele haigeks mõtlemisele järgnesid peavalud emotsionaalne ülepinge vms. Pea kubiseb veel tänaseni. Neuroloog kontrollis mind ning midagi ainult ütles mine trenni, psüholoog diagnoosis emotsionaalse häirituse arvan tuleviku teostus vajadused on juba suured, kuid olen koolist veel sõltuv ning ei saa neid kuidagi ellu viia.

Kõige rohkem häirivad haigeks mõtlemine, igasuguste olematute kujundite joonistamised jne. Sõbrad ka juba küsivad mida kuradit sa teed ???????

Treeingutega pole ma tegelenud muidu umbes 5 aastat.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Soovitan Teil jätkata koostööd psühholoogiga. Kirjutate, et neuroloog kontrollis Teid ja soovitas minna trenni. Mina soovitan samuti leida mingi füüsilist pingutust nõudev trenn. Keskendudes sellele tegevusele, suudate muud mõtted eemale peletada. Kohe esimesel korral võib see mitte õnnestuda, kuid regulaarselt harjutades õnnestub see kindlasti. Regulaarne koostöö psühholoogiga ja füüsiline tegevus annavad kindlasti hea tulemuse.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

mäletused

olen 21 aastane neiu. ühe sündmuse tagajärjel hakkasid äkitselt mulle meenuma hirmsad juhtumid lapsepõlvest-ahistamine, vägistamine. kuidas saaksin kinnitust et need sündmused on ka juhtunud, kui on? mu ...

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!
Tahaksin anda sellist nõu- mõelge enne järele, kas Teile on väga vajalik teada, mis juhtunud on, või kas juhtunud on. Kui siiski tahate probleemiga tegelda, leidke psühholoog, kes aitab Teid. ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi