depressioon 14.10.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Kui miski enam ei rõõmusta ega paku rahuldust, kõik tundub nii mõttetu, siis kust oleks võimalik saada psühholoogilist nõustamist, üks 20 aastane Tallinna neiu

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!

Infot psühholoogilise nõustamise kohta saad info numbritel ja telefoni kataloogist.

Mõtle hästi järele, kas ikka kogu Sinu päev koosneb ainult ainult mõttetutest tegevustest. Kas pole tõesti kedagi, kes tunneb Sinust rõõmu? Kas tõesti mõni tegevus Sulle rahuldust ei valmista?

Jõudu ja edu soovides!

Irene.