Kuidas vabaneda igatsusest? 10.10.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Mida teha, kui armastan inimest, kes on teadmata suunas kadunud ja kusjuures ilma igasuguse tüli või lahkuminekusõnadeta? Me ei elanud koos, kuid me pidime seda alustama ja siis ta kadus. Millegipärast ei suuda ma uskuda, et asi oli tunnete puudumises, ta armastas mind kindlasti, seda kirjeldama hakata lihtsalt ei saa, kiri läheks liiga pikaks. Üks põhjus võis olla tema liigjoomine ja võib-olla tuleb ta isegi tagasi, kuid mida sinnani teha? Igatsus on tekitanud minus sellise depressiooni ,ma tahaksin seelest tundest loobuda, kuid samas jälle kardan ka. Kui ta tuleb tagasi ...Aga kui ei tule...Kuidas seda teada saada ja kas ma peaksin kuidagi sellest üle saama ja püüdma siiski edasi eluga minna?
Selgituseks veel niipalju, et olen ilma tööta ja mul pole muud elumõttet kui armastus konkreetselt just tema vastu. Psühholoogi vastuvõtule minna pole mul võimalik-pole haigekassat ja raha ka mitte. Äkki suudate aidata ?
hall hiireke ,29 a naine

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Ärge lukustage end halli hiirekese nahka! Igas inimeses on omad võlud, jõud ja võimed. Mõelge sellele, kas on mõistlik iga hetk mõelda sellele, kas noormees tuleb tagasi või ei. Sellele nii mõeldes olete emotsionaalselt nii seotud, et muudeks mõteteks pole kohta. Teie mõtlemine tema tulekust teda siiski kohe kohale ei too. Üritage mõelga oma elust edasi, jättes kõrvale ootuse. Tuleb ta kindlasti Teie ellu tagasi, kuid millal, pole teada. Enda vaevamine ootusega ja tema käitumisele põhjuste leidmisega Te oma olukorda kergemaks ei tee ja vastuseid Teie küsimustele saab ta ise tulevikus anda.
Seniks sisustage oma aeg mingi tegevusega, see annab mõtetele teise suuna.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

Stress

Kuidas vabaneda tohutust stressist, mis on tekkinud koolitööde pärast? Kuidas oleks võimalik mõelda veel millelegi peale kooli asjade???Aitäh

Vastas dr Elen Kihl

Ülemäärase pinge ja stressi puhul soovitaksin nõu pidada psühholoogiga. Teemad mille üle võiks mõtiskleda, on aja planeerimine, keskendumine korraga ühele tegevusele, puhkus ja vaba aeg, ülemäärase muretsemise ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi