muusiku mure 30.08.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen muusik ja pean sageli esinema avalikel kontserditel. Viimasel ajal on tihtipeale värisevate käte tõttu etteaste rikutud - eriti vastutusrikkatel juhtudel. Perearst soovitas Xanaxit, aga olen kuulnud, et see ravim muudab ka pea uimaseks, mis on viimane, mida vaja. Räägiksite ehk lähemalt beeta-blokaatoreid sisaldavatest ravimitest - olen kuulnud, et sarnastel juhtudel neid tarvitatakse.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kuna olen psühholoog, ei saa Teile vastata ravimitest- see on psühhiaatrite vastamise koht. Soovitan aga Teil pöörduda abi saamiseks psühholoogi poole, loodan, et saate abi temalt.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

Mure naisega

Ei mõista, mis toimub!!!

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!
Kahjuks mina aidata ei oska sellise lause põhjal.
Jõudu ja edu soovides!
Irene kalvet.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi