nutt 09.06.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

TERE DOKTOR!
Olen 16 aastane ja vahetasin poolaasta pealt kooli kuna läksin oma poisi pärst sõbrannadega tülli.Peale seda on mu närvid täiesti läbi.Alati kui ma oma poisiga tülli lähen või ta mulle midagi halvasti ütleb,isegi kui see on täiesti pisiasi,hakkan ma nutma.Olen püüdnud kyll endale sisentada et järgmine kord olen tubli ja ei nuta kuid ikka ei suuda.Kas põhjus võib selles olla et läksin parima sõbrannaga kapitaalselt riidu?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Sõbrad on elus olulised, kuid Sinu vanuses tuleb seda ikka ette, et ühed sõbrad jäävad tahaplaanile ja esile tulevad uued. Suhtlemine toimub ikka kahe või enama inimese vahel ja "tüliga" on seotud mõlemad pooled. Sa ei peaks tundma süütunnet sõprade ees, kuid alati on võimalik olukorda lahendada Sinu poolse algatusena. Ole tubli ja püüa leida olukorrale ise lahendus, üritades sõbrannadega ära leppida. Kui nad leppida ei taha, on see nende otsus,aga Sina oled peale seda kindlasti enesekindlam ja rahulikum.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

isiksuse analüüs

Tere!
Ma arvan,et Te puutute sellise probleemiga kokku nagu minul üsna tihti.Võib-olla ongi mulle tähtsam kellegagi rääkida.
Nii siis.Ma olen tavaline inimene ,suht noor veel(25a).Kuid tundub,et ...

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!
Soovitan leida endale psühholoog, kellega teha koostööd. Koos saate end rohkem avada ja saate endast tagasisidet. Kui soovite, võite minuga ühendust võtta, aitan meeleldi.
Jõudu ja edu ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi