Tahaksin alkoholiga kõik teha 27.01.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas käib ampulli paigaldus ja kui palju se maksab . Olen oma alkoholiga nii liiale läinud et tekkitanu oma naisele juba vaimselt väga haiget ja tahan suhet päästa , kogu aeg kui joon siis sellest 80% ma ei mäleta mida teen ja viimased korrad 1,5liitrit ei ole probleem ära juua aga sellest mäletan aind poolt liitrit . Ühtlasi mul on abi vaja ja kiiresti

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Wismari Haigla narkoloogid aitavad.
Ravimid-ampullid on vaid üks osa, muutma peab kogu elukorraldust, eluviisi, väärtushinnanguid.
Kehaline aktiivsus,
töö- ja puhkerežiim korda.
Ei ühtegi tilka alkoholi, ka õlut mitte.
Tegutsega!
Jüri O.-M. Ennet