Valdoxan- ravimina 04.10.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kirjutasin küsimuse juba eespool- nüüd määrati ravim: Valdoxan 25mg. MIda arvate? Sest Brintellix mitme kuu jooksul tegi olukorra päris halvaks, depressioon ja väga halb enestunne. Kas saan loota Valdoxaile?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Raviarst teeb ikka otsuse - mida ja kuidas.
Minu nägemus ja arvamus sai eelnevalt kirja pandud.
Kõik on head rohud kui õigele inimesele ja õiges annuses. Selleks neid arstirohte nii mitmeid ongi.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet