kuidas suitsetamisest loobuda ja tõsta keha kaalu. 25.07.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Minul on selline küsimus et soovik suitsetamisest loobuda aga kuidagi ei õnnestu. kui tegib mure teen rohkem suitsu ja mu kehakaal langeb. olen 168cm pikk ja kaalun 47kg tahak kaalu juurte saada . sest olen mures oma terviseparast

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Suitsud prügikasti!
2) Neelamine rahustab, imemisliigutus rahustab - velelikku läbi kõrre lonksutada (korraga paari lonksu jagu).
3) Kehaline liikumne: jalutuskäigud, ... suplus meres (miljon varianti).
4) minu Palve esimene samm.
5) Ei ühtegi mahvi.
6) Päev korraga, õhtul end kiita!

Keegi teine teie eest ei suitseta ja teie eest ka teid suitsetamatta ei saa jätta.
Ma ise ilu tegija!
On teised hakkama saanud, saan ka mina!
Jüri O.-M. Ennet