Ravimatu vaimne häire. 28.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Pidev väsimus, otsustusvõimetus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimene on sündinud siia Maailma selleks, et olla Õnnelik. Iga tera Õnne varasalve tuleb kasuks. Ja neid teri on Ilmamaal palju, neid otsi, leia ja kasuta. Leia enda andekus ja kasuta seda oma elurajal Õnnemägedele minemisel.

Terveks ei tee ei psühhiaater ega psühholoog - nemad annavad juhiseid, psühhiaater ka arstirohtu - terveks teeb ennast harjutustega ikka igaüks ise. Kui mõnda olukorda muuta otseselt ei anna, siis annab suhtumist sellesse olukorda ikkagi muuta.
Nagu sportlane - treener annab juhiseid, harjutusi peab sportlane ikka ise tegema.
Mõned häired vajavad ka arstirohtu ja selleks vajalik koostöö raviarstiga, kellega hingeline kontakt, nö aurad sobivad.
Tegelen käesolevalt vaid haiglatööga ja ambulatoorseid vastuvõtte ei ole, era tegemisi ei.

Optimism ja tegutsemine - nii asjad-olukorrad muutuvad.
Elus - järelikult õnnelik! Said Esivanemad hakkama (muidu meid ju ei oleks!), saame ka meie!
Jüri O.-M. Ennet