Psühholoogi/psühhiaatri vastuvõtt 02.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Tahaksin külastada psühholoogi/psühhiaatrit depressiooni puudutavatel teemadel. Kus ja millisel (ja kas üldse) juhul oleks vastuvõtt tasuta?

Tänud juba ette.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Haigekassa liikmel on vastuvõtt põhiliselt tasuta (v.a. era-arstid).
Kiireloomulise probleemi puhul on valvearst igal tööpäeval. Muidu on parasjagu ootamist - nn järjekord.
Tervist ja meeleolu parandada saab aga juba alates tänasest.
vt varasemad, leia endale sobilik ja harjuta.
Veelkord üks vana lugu. Inimene on loodud siia Ilma selleks, et saavutada oma eesmärk (... ja olla õnnelik). Ja kõik siin Maailmas on loodud selleks, et saavutada see eesmärk. Osa asju (mis viivad sellele eesmärgile) on kasutamiseks. Ja teised (mis eesmärgile ei vii) on selleks , et neid vältida. KÕIK on loodud SINU jaoks, et Sa saavutaksid oma eesmärgid ja OLEKSID ÕNNELIK!
vt eelnevaid.
Jüri O.-M. Ennet