Psüholoogi vastuvõtt ja konsultatsioon 28.01.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist, mul on saatekiri psühholoogi vastuvõtule depressiivse episoodi alusel F32. Esinevad sundmõtted enesetapu teemadel (samas ei usu ma ise, et seda kunagi teen, aga mõtted on sel teemal igapäevased).

Ei ole ma senini saanud endale haigekassa eelarvelist aega Sensusest. Kelle poole ma peaksin pöörduma?

Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ida-Tallinna Keskhaigla tel. lühinumbril 1900 saab end regitreerida. Psühhiaatriakliiniku dispanseris on see ka haigekassa liinis võimalik.
Kindlasti käiksin psühhiaatri jutul ära - süda rahul ja edasine tegevusplaan siis selge. Juba koheselt saab tervislike eluviiside võimalusi kasutama hakata. Koheselt. (sirvi "Väljavalitu" Tervisemaja ptk-). Terveid teevad need eluviisid-harjutused veelgi tervemaks ja häirega inimese aitavad häirest vabaneda.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet