Stress ja depressioon 11.09.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, praegu on vist see tagumine aeg abi otsida, enne kui miskit vaga valesti läheb. Nimelt olen viimased kolm neli aastat olnud väga tugevas stressis ja oma tarkuse järgi diagnoositud paanikahäirete küüsis ja kõikvõimalike testide tulemused väidavad üpriski üheselt, et mul oleks abi vaja.
Millist ja kust ma seda otsima peaksin, ma ei tea. Niisiis leidsin googeldades selle saidi ja siit ma teile kirjutangi. Kust alustada ja kuidas toimida ma ei tea. Äkki oskate nõu anda?

Kõike head soovides, R

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule.
Minu vastuvõtt - tel 677-18-05 Järve haiglas /Energia 8, Ida-Tallinna Keskhaigla/.
Jüri O.-M. Ennet