Erakorraline psühhiaater 04.12.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Millal võib pöörduda erakorralise psühhiaatri poole?

Erakorraline on suhteline mõiste, seega, mida peetakse erakorraliseks? Kas ma võin pöörduda sinna ka siis, kui mu depressioon on taaskord ägenenud üle poole aasta ja arsti järjekord on reaalselt kaks kuud pikk?
Minu jaoks on olukord vägagi erakorraline, sest kahe kuu jooksul võin langeda üsnagi halvavasse depressiooni ning selle all kannatab kõige rohkem mu kool ning hetkel ei saa endale seda lubada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Valvearst-psühhiaater töötab Psühhiaatriakliinikute juures ja seal võetakse kiiret abi vajajad vastu.
Valvetuba Psühhiaatriakliiniku juures aitab abivajajaid ööpäevaringselt.

vt. varasemaid soovituasi ja selgub, et terve rida tervistavaid harjutusi saab juba tänasest tegema hakata.
Rõõmsameelset tegutsemist.
Jüri O.-M. Ennet