Erakorraline vastuvõtt 14.02.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Ei ela enam eestis ja olen tagasi tulnud mõneks ajaks ja sooviksin näha psühiaatrit kuna olen väga sügavas depressioonis.
Kas on võimalik näha arsti ilma vastuvõttu ajaks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Depressiooni kohta - vt otsinguga eelnevatest vastustest.
Psühhiaatriakliiniku Dispanseri valvearstid võtavad vastu tööpäevadel. Ekstreemses olukorras - Haigla valvetuba ööpäevaringselt.
Depressioonil on rida põhjusi - need endale selgitada ja siis:
a) need kõrvaldada või
b) uus keskkond (kus neid ei ole) või
c) nende vastu tegurite vastu end "karastada".
Iga tera tervise varasalve on kasuks. Terves kehas parem meeleolu! Seega - kehaline harjutamine.
Õpetussõnad.
Inimene on sündinud siia Maailma selleks, et olla Õnnelik. Iga tera Õnne varasalve tuleb kasuks. Ja neid teri on Ilmamaal palju, neid otsi, leia ja kasuta. Leia enda andekus ja kasuta seda oma elurajal Õnnemägedele minemisel. Psühhiaater aitab neid tervistavaid Õnneteri leida.
Olukorda muudab vaid õige tegutsemine!
Jüri O.-M. Ennet