poja jooma hullus 06.10.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen oma poja pärast mures .ta on 20 aastane ja juba alkhoolik . ta ei saa enam selleta elada kuidas teda aidadata ta saab kaine peaga aru aga kui keegi tuleb pudeliga on jälle kõik otsast peale . lugesin netist parapshüütater stepanjanist see om küll kallis kuid kas oskate öelda kas see aitab või on see raha maha viskamine ., tema soovitas mitte viia poega a-kliinikusse palun teid aidake mis on see õige tee .ta tahab seda ise ka aga pole tahtejõudu või on see haigus . ootan teie vastust kuhu teie sooovitata temaga minna püüan teda igati aidata aga ta ei lase enda lähedale vahel on tunne et tal mingi mure

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

ta saab kaine peaga aru
- siis raviga alustadagi. psühhiaater annab rohtu, mis pingeid maandab (ei ole vaja alkoga maandada), annab rohtu, mis alkoholi välja tõrjub ja joomatungi vähendab.Annab nõu uue eluhoiaku saamisel. Elu-eesmärgid noormehel vaja paika panna ja siis sinna eesmärgi poole ka Esiisade jonniga minna.
Pole eesmärke, pole meest!
kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet