Hullus 09.09.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle tundub, et teised saavad aru asjadest, mida ma mõtlen. See on jube kahtlane ja imelik. Ma ei ole mingi hull, aga pidevalt, kui ma kellestki midagi mõtlen ja ta minu juures on, siis ta hakkab kohe sellest rääkima või midagi sellist tegema. Absurdne, kas see on lihtsalt sellest, et mul on viimasel ajal raskem olnud ja kas midagi aitaks selle vastu? See pole ju võimalik .

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Aruta seda asja koos kodustega - mõnedel on nn "mõtete lugemise võimed", aga seda on küllaltki harva. Korralik õpi- ja puhkerežiim on alati oluline. Suits ja alkohol - Ei. Õige toitumine. Kui ikkagi kahtluseuss närima jääb, siis koos emaga käige tohtri (psühhiaatri) jutul ära. Enesetunne ja mõttemaailm peab korras olema (ei tohi häirida), ise sellega rahul olema.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet