peapööritus ja ärevus koos paanikaga 30.09.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen 61 aastane naisterahvas ,nimelt kolm aastat tagasi suri minu abikaasa ,pool aastat peale selle hakkasid mul esinema kukkumise hood ,jalutades tänaval kukkusin ilma mingi põhjusetta .Analüüsid olid kõik korras vererõhk normis .Olen olnud peale selle ravil psühhohaigla 1 osakonnas raviks oli rexsetin , aitas , möödunul aastal külastasin Ameerikas sugulasi tagasi tulles hakkasid pearinglused ,algul arvasin et aklimatiseerumine ,hakkasin juurde võtma bio-bilobat ,arst lõpetas rexsetini võtmise kui vaja võtta bromozepami ,mida teha kas minna uuesti ravile ,kui on halb siis kah paanika ja hirm järjekordse kukkumise ees . Olen põdenud ka südameinfarkti sellest on möödas üle 2o aasta. Jään vastust ootama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kukkumised vajavad veidi selgitamist. Ärevusega tavaliselt ei kuku.
Arsti jutule ja saate abi.
Tervislikud tegemised ikka kasuks.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet