TAHAN UNUSTADA 11.09.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

OLEN SÜNDINUD 6 LAPSELISE PERE ESIMESE LAPSENA.ISA OLI ALKOHOOLIK.OLEN NAGU ISE KASVANUD,ISE END KOOLITANUD,KUI PEAKS NAGU PERE TOETUS OLEMA,SIIS SELLIST ASJA MA TUNDNUD EI OLE. TUNNEN ,ET JUST SELLEPÄRAST OLENGI JÄÄNUD KOHUTAVALT KINNISEKS JA ÜKSIKUKS. ÜLEJÄÄNUD ÕDEDE -VENDADE ELU ON OLNUD TEISITI.NEIL ON OLNUD SÜNNIPÄEVAD, LÕPUPÄEVAD,EMA RÕÕMUSTAB NENDE KORDAMINEKUTE,LASTE JA EI TEA VEEL MILLE ÜLE.OLEN SELLE ÜLE KOHUTAVALT KADE.KOHUTAVALT VIHKAN OMA PEREKONDA.ERITI EMA.SEE ON ÕUDNE,MIS MU PEAS TOIMUB.KUNAGI RÄÄKISIN SELLEST OMA VENNANAISELE,SEALT NÄHTAVASTI LÄKS JUTT EMANI.NÜÜD KÄIB EMA MUL TIHTI KÜLAS.AGA,KUIDAS ÖELDA-MA EI OOTA TEDA ENAM.TA ON VÕÕRAS.MUL ON KOHUTAVALT VASTIK ,KUI TA MU ELAMISES ON.-----------------KÜSIMUS SELLINE------KAS SELLEST KOHUTAVAST VIHKAMISEST ON VÕIMALIK LAHTI SAADA.KAS ON VÕIMALIK LAPSEPÕLV UNUSTADA JA UUESTI ALUSTADA.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Austa oma Ema ja Isa, et nad mulle elu andsid. Miks nad sellised olid ja on - neil ju ka miljon probleemi ja muret ja sellele vaatamata olen ka MINA.
Mina alustan hommikul eestpalvega ja päeva lõpetan sellega - soovin lähedastele ridamisi ja ükshaaval midagi head või siis kaunist päeva või -ööd. Mina kasutan Yoga tšakraid-värve, s.o. visualiseerin oma soovi, eestpalve. Aga see juba teine tehnika. Eestpalve.
Kui mõnus on OHE, kui kaunis on karget õhku hingata.
Liigute ja olete Elus - see ju suurepärane!
Koduloom koer on ustav seltsiline, truu ja sõber. Kass pakub aga pakkumise rõõmu, tema silitamisest saadavat headuse tunnet.
Ja Taara (Taevatäht hindi keeles, aga ka Jumalanna) meid õigel sihil hoiab,
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

s