Isa ei lepi tütre elukaaslasega 12.06.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen väljapääsmatus olukorras. Meie kaua ja hästi toiminud abielu ähvardab lahkuminek. Minu abikaasa ei ole suuteline kuidagi leppima oma tütre elukaaslasega. Mina aga sooviks, et tütrepere tunneks end vanematel külas käies oodatuna. Mingit põhjust polegi, kui siis ainuke väimees on natuke paksem.
Vaidleme päevast päeva ja see on lausa talumatu. Asi on juba ületamas igasuguseid piire.Palun antke nõu, kuidas edasi toimida.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Täisealiseks saamisel loomariigi pered saadavad pojad-tütred pesast välja ja algab iseseisev elu. Iseseisvumine on ka inimühiskonnas oluline. Kui seda õigeaegselt teha ei lubata, siis on üheks tulemiks nö vanatüdrukud ja vanapoisid. Aga seda ju vanemad ei soovi.
Pesast välja! Ja elukaaslasega elavad ikkagi Nemad.
Liigne hool ja hoolitsemine on kurjast!
parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet