Kui kaua peaks võtma Venlafaxin 75mg (Aasta hakkab täis saama) 13.10.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Seoses oma pereprobleemidega (isa surm, ema hädaldamine südamekodus, tütre lahutus jne.jne.) tundsin end füüsiliselt täitsa läbi.
Dr, T.Uuetoa juures selgus,et südamega OK! Ja ta kirjutas venlafaxini,
Nüüd probleem selles,et kaua ma peaksin ravi jätkama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

AD annused sujuvalt kuu-pooltesega nullini. Harjutused, väärtushinnagud muuta, et tühja-tähjaga närve ei rikuks.
Uued eesmärgid paika. Uued eesmärgid vajavad uut tervist.
Tuleb võitu saada enda eba-tegudest e mitteolullistest.tegudest-mõtetest. Siis saab ka Eestirahva hüvanguks midagi teha.
Eestirahva Aeglast Suitsiidi ei tohi lubada.
Jüri O.-M. Ennet