paanika ja sundmõtted 09.02.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen johannes kellele te juba kord vastuse kirjutasite, kuid nüüd on sellised jubedad sundmõtted, et ma ei jaksa enam elada. Võtan 2 zolofti päevas aga see ei aita on selline lootusetu tunne, et ma jään eluks ajks depressiooni kätte vaevlema. Öösel ei suuda lihtsalt magada ja kui suudan siis olen poolunes kuskil kella kolmeni ja siis ärkan üheksat üles, kuid tunnen ikka ennast jube väsinuna. Ma lihtsalt ei suuda enam. Mis te arvata kas rohu toosi suurendamine või rohu vahetamine aitaks. Ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri vastuvõtule ja siis üheskoos saab täpsustada annuse või siis uue rohu vajaduse.
Enesetunne ütleb õige annuse, õige ravimdoosi.
Harjutused, harjutused, harjutused!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet