kuidas vabaneda paanikast,hirmust ja üksindusest......armukadedusest 04.02.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

paanika,hirmud ja üksindus

klammerumine,sundmõtted

üks ja sama muster kaks korda
suhe...pettumus...prostitutsioon

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) terves kehas tervem vaim - kehaline aktiivsus: alustuseks jalutuskäigud hiljem veidi rohkemgi (vajadusel).
2) Rahustavad harjutused.
3) Töövõimetuse valdkonna tervist parandada, tugevdada - koostöö selle eriala arstiga.
5) Psühhiaatri jutule - üheksoos saab konkreetsema ülevaate olukorrast ja konkretiseerida tegemised.
6) Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks. NB! suur-väike, tugev-nõrk tome - selline skaala haige hinge puhul ei ole oluline. Oluline, et terakene tervise varasalve lisandub.
7) Mona-Linda naeratus aitab - toime vegetatiivse närvisüsteemi kaudu on olemas.
8) Elus - järelikult õnnelik!!!
Päikest südamesse,
Jüri O.-M. Ennet