Kardan narkomaane 08.11.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen 27 aastane naine, kaks last.
Mul on selline mure,et mina kardan narkomaane. Kartus on nii suur,et ma LAUSA nõiun need narkomaanid endale välja. Igal pool, kus ma kõnnin kohtan ikka seesugust inimest. Kardan siseneda treppikotta, sest äkki näen neid ka seal.
Kas tegemist on juba haigusega? Mida võiks teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Neid narkareid on tõesti tänapäeval meie ühiskonnas rohkelt, "üle mõistuse." Aga kartmisega ka liiale minna ei tohi. Kui see kartus segab-häirib juba igapäevaelu kvaliteeti, siis ... on aeg kohtuda psühhiaatriga. Need sundhirmud on kõrvaldatavad. vt. ka varasemaid soovitusi.
Kohtumiseni,
Jüri O.-M. Ennet