Buliimia? 02.06.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada võitu buliimiast? Pole päris õige buliimik, kuna toitu välja ei oksenda, aga söön küll nii kuis jaksan, mis sest et kõht täis vms. ja kilod muudkui tulevad. ausõna, ma lähen hulluks, ei tea kuhu täpselt pöörduda ka, et abi saada. Arvan, et keegi mu lähedastest ei tea et mul selline probleem on.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater aitab ja ise tuleb ka parasjagu pingutada, kodused peavad toeks olema ning sõber julgustama.
Buliimia kohta olen kirjutanud palju - vt. otsinguga otsides.
Kannatlikkust ja eneseusku,
Jüri O.-M. Ennet