kuidas jagu saada depressioonist 21.09.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kuidas kõige edukamalt jagu saada depressioonist...mul on depresiioon igavusest , kuna pole eriti usaldusväärseid sõpru ja tunnen end tihti üksi, mõtted mõlguvad ikka ümber selle, et kuidas paraneda peale seda kui hakkasid tulema esimesed depreka sümptomid...

ehk on mul ka liialt vale arusaam , ja hirm, et mis deprekaga kaasneda võivad

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tuleb enda jaoks leida kuni viis üllast eesmärki ja siis nende suunas tegutsemist alustada. Kui on õiged eesmärgid, siis nukrutsemiseks igavuse baasil ei ole kohta.
Viis üllast eesmärki!
Tegutseda,tegutseda, tegutseda ja rõõmuga eesmärgi suunas minna.
Jüri O.-M. Ennet